Movies
Ratings
86
The Night of the UndeadRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Honest Candidate 2Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5