Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0