Movies
Ratings
498
PoetryRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 4.0
ShortcomingsRated ★ 3.5- 1980 SabukRated ★ 4.0
- My Missing AuntRated ★ 3.0
The NetRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5