Titles you rated
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0