Titles you rated
- The Great AmbitionRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
The Great SeerRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 5.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
The King’s WomanRated ★ 2.5- Jang Gil SanRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Pure in HeartRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 5.0- The LandRated ★ 4.5
RivalRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
A Man Called GodRated ★ 5.0