Movies
Ratings
88
Be With YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Last Chance HarveyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0