Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Money GameRated ★ 3.5- AccompliceRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5