Movies
Ratings
70
FrozenRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 0.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 0.5
ItRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0