Series
Ratings
45
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5