Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5