Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
CriminalRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 1.5
The FavouriteRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5
2046Rated ★ 2.0
Song to SongRated ★ 0.5
BuriedRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
NightbitchRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
Pain HustlersRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5- You Are More Than BeautifulRated ★ 2.5