Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5