Movies
Ratings
622
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Rab Ne Bana Di JodiRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0