Movies
Ratings
56
August RushRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 1.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0