Titles you rated
Red RocketRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- I Film Hong Sang Soo FilmRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
A Distant PlaceRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- Adult by ChildRated ★ 4.0
Without PermissionRated ★ 3.0
Wild FoxesRated ★ 3.0
VoiceRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
HalabalaRated ★ 3.0
ProtectorRated ★ 2.0
StarletRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0