Movies
Ratings
302
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0