Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
MemoristRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 2.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 1.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0