Movies
Ratings
82
Home AloneRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0