Series
Ratings
39
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0