Movies
Ratings
52
FlubberRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
BabelRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0