Titles you rated
Never Back DownRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0