Titles you rated
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.0