Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
The Green InfernoRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0