Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
RansomedRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0