Titles you rated
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0