Movies
Ratings
20
TitanicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0