Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ChocolatRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
In & OutRated ★ 3.5