Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5