Movies
Ratings
939
IncendiesRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0