Series
Ratings
41
AdolescenceRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
A Model FamilyRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
MarianneRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0