Titles you rated
The HolidayRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0