Series
Ratings
11
SignalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0