Titles you rated
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.0
CompanionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
NovitiateRated ★ 3.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 3.5
Am I Ok?Rated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0- A Secret LoveRated ★ 3.0