Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.0- 마지스카 학교 2Rated ★ 3.0
- 마지스카 학교 1Rated ★ 3.0
- TransparentRated ★ 3.0
- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5