Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 1.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0