Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.5
 
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
 
Fruits BasketRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5