Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5