Movies
Ratings
468
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5