Titles you rated
26 YearsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0