Movies
Ratings
1547
Captain FantasticRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 5.0
BorderRated ★ 2.0
ArcticRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 4.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 3.5
I SpyRated ★ 1.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.5
The TwinsRated ★ 2.0
The Running ManRated ★ 2.5
The InterviewRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 2.5
TimecopRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 3.0
SisterRated ★ 3.0