Movies
Ratings
247
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
ShameRated ★ 2.0
Land of MineRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.0
The Unknown GirlRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 4.0