Titles you rated
GladiatorRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 1.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
HahahaRated ★ 1.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The RecruitRated ★ 1.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0- Remembrance of MBRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0