Movies
Ratings
689
Another RoundRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
La Dolce VillaRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
Falling in LoveRated ★ 5.0
A Perfect MurderRated ★ 4.5
I Capture the CastleRated ★ 3.0
Forever YoungRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
LiftRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- One WinRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0