Series
Ratings
28
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0