Series
Ratings
460
The Judge from HellRated ★ 2.5
Weird CityRated ★ 2.0
Poker FaceRated ★ 4.5
The First RespondersRated ★ 1.0
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0- Boku mo Aitsu mo ShinrodesuRated ★ 1.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
9-1-1: Lone StarRated ★ 3.5
ResetRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
PerformerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
EveRated ★ 0.5
Lovely WriterRated ★ 0.5