Titles you rated
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5