Titles you rated
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 1.0
Spring WaltzRated ★ 4.5- Run HanyRated ★ 1.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 1.0
Sgt. FrogRated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Mad DogRated ★ 1.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5