Movies
Ratings
1167
Onyx: Kings of the GrailRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Nativity StoryRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Welcome to the Space ShowRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
I've Loved You So LongRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 1.5
Earth to EchoRated ★ 3.0