Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0