Titles you rated
BlindnessRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0